Predictive Dialer

Anasayfa / Predictive Dialer

Tahmini agent uygunluğunu baz alarak arka tarafta otomatik olarak pek çok kontak arayarak, agent verimliliğinin artmasını sağlayan teknolojidir. Bu teknoloji ile outbound arama kampanyalarınızın otomatikleştirir ve arama verimliliğinizi % 300’e kadar artırırsınız.

Dış Aramalarınızı Otomatikleştirin Sonitel Predictive Dialer’ı sizin için her şeyi otomatik olarak gerçekleştirir. Çoklu kampanyalar boyunca arama listelerinizi gözden geçirir, telesekreter ve meşgul sinyalleri tespit eder, mevzuata uygunluğu garanti altına almak için “do-not- call” numaralardan kaçınır ve ileriki agent uygunluğunu tahmin etmeye yardımcı olan son istatistiklere göre arama hızını otomatik olarak ayarlamaktadır.

Outbound Kampanyalarınızı Yönetin Telesekreter tespiti ve düşen aramalar, liste önceliği ve oranları, irtibat filtreleme, sınıflandırma ve daha fazlası için kullanımı kolay ayarlamalar ile siz telemarketing yönetmeliklerine uygun davranırken, iş hedefleriniz gerçekleşebilsin diye dialer yazılıma ince ayarlamalar yapabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 222 00 10

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top