Otomatik Anket

Anasayfa / Yazılar / Otomatik Anket

Otomatik yanıt işleme ve toplama ile çok düzeyli anketler tasarlayın. Giden arama ile anketinizi göndermek için rehber listesini kullanabilirsiniz, veya, yanıtlayanlarınız bir anket yapmak için çağırın.

CRM'inizle entegre olun, kendi telefon hizmetinizi kullanın, sonuçları analiz edin ve yanıt verenlerinizin cevapladığı istatistikleri ve anket kampanyanız sırasında ulaştıkları seviyeleri görün. KÇM telefon anketleri, ihtiyaçlarınız için kişiselleştirilebilir ve özelleştirilebilir. Telefonla yoklama, müşteri memnuniyeti anketleri, sayım anketleri, araştırma ve veri toplama için harika bir uygulama.

Otomatik Anket Kullanmanın Avantajarı

- Barındırılan veya Satın Alın:Bulut çözümümüzü kullanın ve anketinize birkaç dakika içinde başlayın. Ya da öncül yazılımımızı satın almayı ve kendi telefon hizmetinizden faydalanmayı seçin.

- Gerçek zamanlı sonuçlar ve diğer özellikler :Bitirince sonuçlarınızı görmek için sabırsızlanmayın. Anketinizin gerçek zamanlı olarak yanıtlanmasını izleyin ve yanıp tutuştuğunda yanıtı izleyin.

- Konuşma Metni : Anketlerinizi daha da kişiselleştirmek ve yanıt oranlarını artırmak için, yanıtlayan kişinin adını konuşma metniyle dinamik olarak konuşmak için bilgisayar tarafından oluşturulmuş bir sesle seslendirin.

- CRM ve Veri Entegrasyonu : Doğrudan bir kişi listesi yükleyebilir / içe aktarabilir veya telefon numaralarını girersiniz ya da Voicent'ın Ön Onaylı çözümü kullanarak CRM ile entegre olabilirsiniz.

Otomatik Anket Kimlere Faydalı

Siyasi Partiler,

Beyaz Eşya Markaları

Online Satış Yapan Gıda Firmaları

Araştırma Firmaları

Memnuniyete Önem veren Diğer Tüm KuruluşlarÜrün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 222 00 10

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top